Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
Mám podrobné znalosti o produktoch radu Bestomed. Už mnoho rokov sa venujem veterinárnej medicíne. Už mnoho rokov sa venujem zákazníckemu servisu. V súkromí som majiteľkou psov a mačiek. Budem sa snažiť vhodne poradiť a odpovedať na všetky otázky nášho klienta.
Mojou najväčšou prioritou pri práci s klientmi je podpora kupujúceho. Dokážem poradiť v technických otázkach a pomôcť pri výbere správnych produktov. V súkromí som majiteľom papagájov už mnoho rokov. Moja vášeň pre vtáky tohto druhu ma denne inšpiruje k tomu, aby som sa o exotických vtákoch a starostlivosti o ne dozvedel viac. Vo voľnom čase sa ako koníček venujem jazde na koni.
Popis
Nová ekologická klietka EHOP pre miniatúrne králiky a domáce kavky so základňou vyrobenou výhradne z recyklovaného plastu. Vďaka modernému farebnému prevedeniu, ktorým sa rad EHOP vyznačuje, ľahko zapadne do domáceho interiéru.
Klietka je vybavená stojanom na seno, miskou na krmivo a kovovým výklenkom pre zviera.
- Pre miniatúrne králiky a domáce kavalierky všetkých druhov.
- vyrobené v Európe
- rozmery: 1040 mm / 640 mm / 390 mm
- hmotnosť: 6,33 kg
| Výška | 39 cm |
| Hĺbka | 64 cm |
| Šírka výrobku | 104 cm |
| Ďalšie funkcie | bez |
| Typ | klietka |
| Typ zvieraťa | pre králiky |
| Hmotnosť | 6,33 kg |
| Rozmery | 640,00 mm x 1 040,00 mm x 390,00 mm |
| Rozmery s obalom | 640,00 mm x 1 040,00 mm x 390,00 mm |
Hodnotenia výrobkov (0)
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
Wyświetlane są wszystkie recenzje (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy zakupili produkt.