Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
Mám podrobné znalosti o produktoch radu Bestomed. Už mnoho rokov sa venujem veterinárnej medicíne. Už mnoho rokov sa venujem zákazníckemu servisu. V súkromí som majiteľkou psov a mačiek. Budem sa snažiť vhodne poradiť a odpovedať na všetky otázky nášho klienta.
Mojou najväčšou prioritou pri práci s klientmi je podpora kupujúceho. Dokážem poradiť v technických otázkach a pomôcť pri výbere správnych produktov. V súkromí som majiteľom papagájov už mnoho rokov. Moja vášeň pre vtáky tohto druhu ma denne inšpiruje k tomu, aby som sa o exotických vtákoch a starostlivosti o ne dozvedel viac. Vo voľnom čase sa ako koníček venujem jazde na koni.
Popis
Nová ekologická klietka pre škrečky EHOP je inovatívne riešenie, ktoré využíva na základňu 100 % recyklovaný plast. Vďaka modernej farebnej palete klietka EHOP dokonale ladí s domácimi interiérmi a dodáva im jedinečný charakter.
Klietka je vybavená vyvýšeným domčekom prístupným cez šikmú rampu, navijakom a miskou na jedlo. Nemá zadnú dosku na uľahčenie montáže.
| Výška | 33 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Šírka výrobku | 51 cm |
| Ďalšie funkcie | bez |
| Typ | klietka |
| Typ zvieraťa | pre malé hlodavce |
| Hmotnosť | 2,01 kg |
| Rozmery | 270,00 mm x 510,00 mm x 330,00 mm |
| Rozmery s obalom | 270,00 mm x 510,00 mm x 330,00 mm |
Hodnotenia výrobkov (0)
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
Wyświetlane są wszystkie recenzje (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy zakupili produkt.